Kersverse Aalsterse Prins Carnaval als een held ontvangen op zijn school

Kersverse Aalsterse Prins Carnaval als een held ontvangen op zijn school

Kersverse Aalsterse Prins Carnaval als een held ontvangen op zijn school

Na enkele dagen van euforie is het gewone leven voor Yordi Ringoir, de nieuwe prins carnaval in Aalst, opnieuw begonnen. Vanmorgen ging hij terug gaan werken, als kleuterleider in de stedelijke basisschool in Hofstade. Maar tijdens die eerste werkdag werd hij van verrassing naar verrassing gebracht. Aan de schoolpoort werd hij opgewacht door zijn collega's, die hem uitgebreid feliciteerden. En nadien mocht meester Yordi ook nog eens het podium op.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Aalsterse Gilles houden vooroptocht: generale repetitie mét muzikale carnavalsprins Sjalen: "Je voelt dat carnaval dichterbij komt"

    Aalsterse Gilles houden vooroptocht: generale repetitie mét muzikale carnavalsprins Sjalen: "Je voelt dat carnaval dichterbij komt"

  • Okapi Aalst verslaat Nederlandse kampioen Leiden, en boekt nu al zevende opeenvolgende overwinning

    Okapi Aalst verslaat Nederlandse kampioen Leiden, en boekt nu al zevende opeenvolgende overwinning

  • Steven Van Gucht over de griep: "Dokters krijgen dubbel zoveel grieppatiënten over de vloer"

    Steven Van Gucht over de griep: "Dokters krijgen dubbel zoveel grieppatiënten over de vloer"

  • Matthias Diependaele te gast bij radiozender Oilsjt Mjoezik: "Sfeer tijdens Aalst Carnaval is fantastisch"

    Matthias Diependaele te gast bij radiozender Oilsjt Mjoezik: "Sfeer tijdens Aalst Carnaval is fantastisch"

  • Nog een maand en dan barst het feest weer los in Aalst, wij meten carnavalskriebels in de werkhallen: "Alle hens aan dek"

    Nog een maand en dan barst het feest weer los in Aalst, wij meten carnavalskriebels in de werkhallen: "Alle hens aan dek"