Winnen van Oostende of einde verhaal Leekens?

Winnen van Oostende of einde verhaal Leekens?

Winnen van Oostende of einde verhaal Leekens?

Vanavond speelt Lokeren tegen Oostende, een allesbepalende match voor de toekomst van Georges Leekens op Daknam, wordt gezegd. Exact één jaar geleden volgde Leekens de ontslagen Bob Peeters op, maar de resultaten blijven uit. Met tien punten uit elf wedstrijden bengelt Lokeren mee onderaan het klassement. Tel daarbij op dat Lokeren met amper acht gemaakte goals veruit de slechtste aanval van onze eerste klasse heeft en je weet dat de voorzitter Roger Lambrecht op zijn zachtst gezegd niet tevreden is. Iedereen gaat er dan ook vanuit dat Leekens enkel met goed voetbal én punten tegen Oostende zijn vel nog kan redden.

Gerelateerd nieuws

  • Clouseau sluit 50 jaar Lokerse Feesten af

    Clouseau sluit 50 jaar Lokerse Feesten af

  • Lokerse grafdelver schuldig aan grafschennis

    Lokerse grafdelver schuldig aan grafschennis

  • Lokeren-Temse verzekert zich van het behoud na zege tegen Luik, en doet nog mee voor promotion play-offs: "Niks moet"

    Lokeren-Temse verzekert zich van het behoud na zege tegen Luik, en doet nog mee voor promotion play-offs: "Niks moet"

  • Kinderdagverblijf in Lokeren tijdelijk ontruimd na gasgeur

    Kinderdagverblijf in Lokeren tijdelijk ontruimd na gasgeur

  • Warme krokusvakantie zorgt voor gezellig lentegevoel in Lokerse Bospark: "Eindelijk! Na een tijd heb je het wel gezien thuis"

    Warme krokusvakantie zorgt voor gezellig lentegevoel in Lokerse Bospark: "Eindelijk! Na een tijd heb je het wel gezien thuis"