Werken op de N16 in Sint-Niklaas gestart, meteen file

Werken op de N16 in Sint-Niklaas gestart, meteen file

Werken op de N16 in Sint-Niklaas gestart, meteen file

De aangekondigde wegenwerken op de N16 zorgen voor heel wat verkeershinder in Sint-Niklaas. Het Agentschap Wegen en Verkeer vernieuwt de komende drie weken het wegdek vanaf de Parklaan in Sint-Niklaas tot aan de Hoogkamerstraat in Temse. Tijdens de werken is de gewestweg altijd in één richting afgesloten. En dat zorgde vandaag meteen voor file. Vooral op de Parklaan en de N70 was het aanschuiven om de rotonde aan het zwembad op te rijden. Automobilisten moeten een omleiding volgen, die via de N70 en de N41 gaat. Ook de bussen van De Lijn volgen een omleiding.   

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Eigenaar en syndicus gaan voor ogen van vrederechter op de vuist in Sint-Niklaas

    Eigenaar en syndicus gaan voor ogen van vrederechter op de vuist in Sint-Niklaas

  • Schepen Van Gansen (cd&v): "We gaan in gesprek met de eigenaar en de buurt"

    Schepen Van Gansen (cd&v): "We gaan in gesprek met de eigenaar en de buurt"

  • Jef moet zijn en 10 andere volkstuintjes in het Peter Benoitpark op anderhalve maand tijd ontruimen voor bouwproject: "In februari was er nog niks aan de hand"

    Jef moet zijn en 10 andere volkstuintjes in het Peter Benoitpark op anderhalve maand tijd ontruimen voor bouwproject: "In februari was er nog niks aan de hand"

  • Duidelijkheid voor werknemers SVK, vakbonden en directie gaan over tot collectief ontslag

    Duidelijkheid voor werknemers SVK, vakbonden en directie gaan over tot collectief ontslag

  • Ruzie ontaardt in steekpartij op straat in Sint-Niklaas, koppel wordt opgespoord

    Ruzie ontaardt in steekpartij op straat in Sint-Niklaas, koppel wordt opgespoord