Premier De Croo bezoekt Sint-Gertrudiscollege in Wetteren tijdens hun projectdriedaagse over Burgerzin

Premier De Croo bezoekt Sint-Gertrudiscollege in Wetteren tijdens hun projectdriedaagse over Burgerzin

Premier De Croo bezoekt Sint-Gertrudiscollege in Wetteren tijdens hun projectdriedaagse over Burgerzin

Jongeren worden elke dag blootgesteld aan heel wat informatie, maar ook fake news, en dat vooral via sociale media. Daarom organiseert Sint-Gertrudiscollege in Wetteren een projectdriedaagse voor zijn leerlingen. Op een vrij speelse manier krijgen ze deze dagen les rond burgerzin, maatschappij en politiek. En zo bracht ook premier De Croo (Open Vld) deze ochtend een bezoekje in Wetteren. Later meer hierover in het TV Oost Nieuws.

Gerelateerd nieuws

  • Mariagaard Wetteren ondergaat groene transformatie: "2.000 m² beton verdwijnt"

    Mariagaard Wetteren ondergaat groene transformatie: "2.000 m² beton verdwijnt"

  • Sociaal overleg afgerond, Bekaert Wetteren schrapt 51 jobs

    Sociaal overleg afgerond, Bekaert Wetteren schrapt 51 jobs

  • 51 mensen verliezen hun job bij staalbedrijf Bekaert in Wetteren

    51 mensen verliezen hun job bij staalbedrijf Bekaert in Wetteren

  • Filmopnames rond diefstal van de Rechtvaardige Rechters gestart in Wetteren: "Hopelijk vinden ze het paneel dit jaar niet terug, anders heb ik een probleem"

    Filmopnames rond diefstal van de Rechtvaardige Rechters gestart in Wetteren: "Hopelijk vinden ze het paneel dit jaar niet terug, anders heb ik een probleem"

  • Reconstructie van moord op 68-jarige vrouw in Wetteren brengt meer duidelijkheid: "Maar dit had niet moeten gebeuren"

    Reconstructie van moord op 68-jarige vrouw in Wetteren brengt meer duidelijkheid: "Maar dit had niet moeten gebeuren"