Politie Dendermonde onderschept step die ontoelaatbare snelheden haalt tot 67 km per uur

Politie Dendermonde onderschept step die ontoelaatbare snelheden haalt tot 67 km per uur

Politie Dendermonde onderschept step die ontoelaatbare snelheden haalt tot 67 km per uur

Elektrische steps zijn hip en je ziet ze alsmaar vaker in ons straatbeeld. Maar dit weekend is in Dendermonde een meerderjarige man opgepakt die rondreed met een step die snelheden tot 67 km per uur haalt. De step is meteen in beslag genomen en de man moet voor de rechtbank verschijnen. De politierechter moet nu beslissen of de step al dan niet vernietigd wordt. Zulke snelheden met elektrische steps zijn verboden in ons land, maar je kan ze wel gewoon online kopen. Vanavond meer hierover in het TV Oost Nieuws en houd zeker onze socialemediakanalen in de gaten.

Gerelateerd nieuws

  • Politie van Dendermonde heeft handen vol met dronken chauffeurs: "Het motiveert ons alleen maar om dagelijks te blijven controleren"

    Politie van Dendermonde heeft handen vol met dronken chauffeurs: "Het motiveert ons alleen maar om dagelijks te blijven controleren"

  • Gevreesde verkeershinder blijft uit aan Mechelse Poort

    Gevreesde verkeershinder blijft uit aan Mechelse Poort

  • Asfalteringswerken aan Mechelse Poort én werken aan station: "Probeer morgen te voet, met de fiets of het openbaar vervoer naar Dendermonde te komen"

    Asfalteringswerken aan Mechelse Poort én werken aan station: "Probeer morgen te voet, met de fiets of het openbaar vervoer naar Dendermonde te komen"

  • Dendermonde zet vrijwilligers in de bloemetjes met ontbijt: "Ze versterken en verwarmen onze stad"

    Dendermonde zet vrijwilligers in de bloemetjes met ontbijt: "Ze versterken en verwarmen onze stad"

  • Urenlang aanschuiven door onaangekondigde werken aan kruispunt Mechelse Poort: "Als je hier niet moet zijn, vermijd je best de buurt"

    Urenlang aanschuiven door onaangekondigde werken aan kruispunt Mechelse Poort: "Als je hier niet moet zijn, vermijd je best de buurt"