Ook licentie voor tweede of derde afdeling onzeker voor Eendracht Aalst

Ook licentie voor tweede of derde afdeling onzeker voor Eendracht Aalst

Ook licentie voor tweede of derde afdeling onzeker voor Eendracht Aalst

Donkere wolken troepen samen boven het Pierre Cornelisstadion. Want volgende week maandag moet Eendracht Aalst voor de Controlecommissie van Voetbal Vlaanderen verschijnen. Die zal beslissen of de club een licentie krijgt voor tweede of derde afdeling. Maar echt goed ziet dat dossier er blijkbaar niet uit. Vorige week kreeg de club ook al geen licentie voor eerste amateur, hoewel het de promotie naar die afdeling afdwong. Maar nu zijn er dus ook problemen voor de licentie voor de tweede of derde afdeling. Daarom moet de club naar de Controlecommissie, een subkamer van Voetbal Vlaanderen. Als die beslist dat Aalst géén licentie krijgt, wordt de club doorverwezen naar het BAS. En dan is degradatie naar de provinciale reeksen een heel realistisch scenario. Bij Voetbal Vlaanderen willen ze niet reageren voor de camera. De club liet vorige week nog weten dat ze géén problemen verwachten met de licentie voor tweede en derde amateur.

Gerelateerd nieuws

 • Drieduizend Aalstenaars zien Rode Duivels winnen tegen Roemenië: "Eindelijk! Een verlossing"

  Drieduizend Aalstenaars zien Rode Duivels winnen tegen Roemenië: "Eindelijk! Een verlossing"

 • Supporters Eendracht Aalst kuisen jeugdcomplex Zandberg op: "Onze jeugdwerking moet blijven bestaan"

  Supporters Eendracht Aalst kuisen jeugdcomplex Zandberg op: "Onze jeugdwerking moet blijven bestaan"

 • Aalst voert in winkelstraten bedelverbod in: "Veel bedelaars behoren tot professionele bende"

  Aalst voert in winkelstraten bedelverbod in: "Veel bedelaars behoren tot professionele bende"

 • Burgemeester Christoph D'Haese (N-VA) wil bedelverbod in Aalst: "Het gaat om professionele netwerken"

  Burgemeester Christoph D'Haese (N-VA) wil bedelverbod in Aalst: "Het gaat om professionele netwerken"

 • Kortdurende opleidingen Odisee-hogeschool Aalst winnen aan populariteit

  Kortdurende opleidingen Odisee-hogeschool Aalst winnen aan populariteit