Olivier Deschacht houdt voetbalcarrière voor bekeken

Olivier Deschacht houdt voetbalcarrière voor bekeken

Olivier Deschacht houdt voetbalcarrière voor bekeken

Volgend seizoen zullen we Olivier Deschacht niet meer terug zien. De Lokeraar stopt met voetballen.


Deschacht was 20 jaar lang actief en speelde meer dan 500 wedstrijden in eerste klasse. Zijn grootste successen beleefde hij met Anderlecht. In totaal won de verdediger er acht landstitels. Na zijn periode bij paars-wit ging Deschacht naar Sporting Lokeren, maar daar kon hij de degradatie niet meer afwenden. Hij speelde ook 20 keer mee bij de Rode Duivels. Deschacht sluit zijn carrière af bij Zulte Waregem. Hij twijfelde lang om er nog één jaartje bij te doen, maar mentaal is het op, zegt hij zelf.   

Gerelateerd nieuws

  • Hof van assisen: zitting geschorst nadat beschuldigde onwel wordt

    Hof van assisen: zitting geschorst nadat beschuldigde onwel wordt

  • Wim Naert volgde de eerste procesdag in Gent: "Beklaagde is een gepatenteerde leugenaar en steekt alles op zijn depressie en angsten"

    Wim Naert volgde de eerste procesdag in Gent: "Beklaagde is een gepatenteerde leugenaar en steekt alles op zijn depressie en angsten"

  • Luka Van den Keybus verliest topsportstatuut: "Problematisch, maar Spelen in LA blijven mijn doel"

    Luka Van den Keybus verliest topsportstatuut: "Problematisch, maar Spelen in LA blijven mijn doel"

  • Assisenproces tegen Neil M. van start, hij staat terecht voor dubbele moord

    Assisenproces tegen Neil M. van start, hij staat terecht voor dubbele moord

  • Lokerentransfers Radja Nainggolan en Daniel Perez speelgerechtigd voor wedstrijd tegen Lierse

    Lokerentransfers Radja Nainggolan en Daniel Perez speelgerechtigd voor wedstrijd tegen Lierse