Muhsen Uwaida startte als vluchteling Arabaische kruidenierszaak in Geraardsbergen

Muhsen Uwaida startte als vluchteling Arabaische kruidenierszaak in Geraardsbergen

Muhsen Uwaida startte als vluchteling Arabaische kruidenierszaak in Geraardsbergen

Het is momenteel de week van het microkrediet, en ook enkele Oost-Vlamingen staan in de kijker. Eén van hen is Muhsen Uwaida, een Palestijnse kruidenier uit Geraardsbergen. Hij startte zijn zaak 2 jaar geleden, nadat hij zijn thuisland moest ontvluchten, en is nu door Microstart genomineerd voor ondernemer van het jaar. Microstart is een uitgever van microkredieten, dat zijn kleine leningen voor starters die niet bij een traditionele bank terecht kunnen.

Gerelateerd nieuws

  • Geen levende visjes meer op Krakelingenfeest, bestuur bevraagt inwoners Geraardsbergen naar alternatief

    Geen levende visjes meer op Krakelingenfeest, bestuur bevraagt inwoners Geraardsbergen naar alternatief

  • Autobestuurder overleeft aanrijding met trein niet aan overweg in Geraardsbergen

    Autobestuurder overleeft aanrijding met trein niet aan overweg in Geraardsbergen

  • Dodelijke aanrijding in Geraardsbergen: "83-jarige autobestuurder vermoedelijk verblind door de zon"

    Dodelijke aanrijding in Geraardsbergen: "83-jarige autobestuurder vermoedelijk verblind door de zon"

  • 83-jarige autobestuurder overlijdt na aanrijding met trein op Geraardsbergse overweg

    83-jarige autobestuurder overlijdt na aanrijding met trein op Geraardsbergse overweg

  • Geraardsbergse leerlingen komen te laat, of moeten noodgedwongen vroeger naar huis door gewijzigde treinregeling: "NMBS pleegde geen overleg"

    Geraardsbergse leerlingen komen te laat, of moeten noodgedwongen vroeger naar huis door gewijzigde treinregeling: "NMBS pleegde geen overleg"