Marleen Temmerman, eerste Belgische professor en gynaecologe uit Lokeren, benoemd tot Commandeur in de Leopoldsorde

Marleen Temmerman, eerste Belgische professor en gynaecologe uit Lokeren, benoemd tot Commandeur in de Leopoldsorde

Marleen Temmerman, eerste Belgische professor en gynaecologe uit Lokeren, benoemd tot Commandeur in de Leopoldsorde

Naast Anny De Windt kregen vanmorgen nog heel wat andere verdienstelijke Belgen een adellijke titel. Zo werd Marleen Temmerman uit Lokeren benoemd tot Commandeur in de Leopoldsorde. Zij was de eerste vrouwelijke professor gynaecologie in België. De Oost-Vlaamse driesterrenchef Peter Goossens kreeg dezelfde erkenning en titel. En zanger Paul van Haver, beter bekend als Stromae, werd door koning Filip dan weer benoemd tot Commandeur in de Kroonorde.

Gerelateerd nieuws

  • Hof van assisen: zitting geschorst nadat beschuldigde onwel wordt

    Hof van assisen: zitting geschorst nadat beschuldigde onwel wordt

  • Wim Naert volgde de eerste procesdag in Gent: "Beklaagde is een gepatenteerde leugenaar en steekt alles op zijn depressie en angsten"

    Wim Naert volgde de eerste procesdag in Gent: "Beklaagde is een gepatenteerde leugenaar en steekt alles op zijn depressie en angsten"

  • Luka Van den Keybus verliest topsportstatuut: "Problematisch, maar Spelen in LA blijven mijn doel"

    Luka Van den Keybus verliest topsportstatuut: "Problematisch, maar Spelen in LA blijven mijn doel"

  • Assisenproces tegen Neil M. van start, hij staat terecht voor dubbele moord

    Assisenproces tegen Neil M. van start, hij staat terecht voor dubbele moord

  • Lokerentransfers Radja Nainggolan en Daniel Perez speelgerechtigd voor wedstrijd tegen Lierse

    Lokerentransfers Radja Nainggolan en Daniel Perez speelgerechtigd voor wedstrijd tegen Lierse