Levensloos lichaam aangetroffen in de Durme in Lokeren

Levensloos lichaam aangetroffen in de Durme in Lokeren

Levensloos lichaam aangetroffen in de Durme in Lokeren

In de Durme in Lokeren is deze voormiddag het lichaam van een man aangetroffen. Rond 10u30 zag een voorbijganger vlakbij de spoorbrug over de Durme een fiets naast het jaagpad liggen. De getuige vond dat maar verdacht en ging daarop wat dichter bij het water kijken. Daar trof hij het lichaam van het slachtoffer aan. De opgeroepen hulpdiensten waren zeer snel ter plaatse en haalden het lichaam uit het water, maar alle hulp kwam te laat. Vermoedelijk lag het slachtoffer al eventjes in het water. Het gaat om een man van in de 50. Hoe het slachtoffer in het water terecht kwam is niet duidelijk, momenteel liggen alle pistes nog open, gaande van een spijtig ongeval, een misdrijf tot zelfdoding. Brandweer en politie sloten de omgeving hermetisch af, het parket komt ter plaatse voor het nodige onderzoek.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Eerste lammetjes zijn pas enkele uren oud in Lokeren: "Altijd uitkijken"

    Eerste lammetjes zijn pas enkele uren oud in Lokeren: "Altijd uitkijken"

  • Radja Nainggolan krijgt zondagavond wellicht meer speelminuten: "Hij is nog geen 100%, maar ik wel hem meer kansen geven"

    Radja Nainggolan krijgt zondagavond wellicht meer speelminuten: "Hij is nog geen 100%, maar ik wel hem meer kansen geven"

  • Enthousiast onthaal van Eurosongkandidaat Red Sebastian in kunstacademie in Lokeren

    Enthousiast onthaal van Eurosongkandidaat Red Sebastian in kunstacademie in Lokeren

  • Lichtmis zorgt voor grote drukte in pannenkoekenhuizen: "Soms bakken we ze zelf, maar vandaag maken het ons gemakkelijk"

    Lichtmis zorgt voor grote drukte in pannenkoekenhuizen: "Soms bakken we ze zelf, maar vandaag maken het ons gemakkelijk"

  • Levenslange gevangenisstraf voor Neil Marritt, die zoon en ex-vriendin vermoordde: "Hij zei zelf: 'Waarom zou ik geen levenslang krijgen?'"

    Levenslange gevangenisstraf voor Neil Marritt, die zoon en ex-vriendin vermoordde: "Hij zei zelf: 'Waarom zou ik geen levenslang krijgen?'"