Les over burgerzin door premier Alexander De Croo op Sint-Gertrudiscollege in Wetteren

Les over burgerzin door premier Alexander De Croo op Sint-Gertrudiscollege in Wetteren

Les over burgerzin door premier Alexander De Croo op Sint-Gertrudiscollege in Wetteren

Hoog bezoek vandaag in het Sint-Gertrudiscollege in Wetteren. Niemand minder dan premier Alexander De Croo (Open Vld) kwam er deze voormiddag mee de lessen vormen. Alle leerlingen van het eerste tot en met zesde middelbaar krijgen 3 dagen les over burgerzin, mentaal welzijn en mediawijsheid, thema's die volgens de school extra aandacht verdienen. De eerste minister volgde aandachtig mee de lessen en kreeg ook enkele interessante vragen van de leerlingen.

Gerelateerd nieuws

  • Filmopnames rond diefstal van de Rechtvaardige Rechters gestart in Wetteren: "Hopelijk vinden ze het paneel dit jaar niet terug, anders heb ik een probleem"

    Filmopnames rond diefstal van de Rechtvaardige Rechters gestart in Wetteren: "Hopelijk vinden ze het paneel dit jaar niet terug, anders heb ik een probleem"

  • Reconstructie van moord op 68-jarige vrouw in Wetteren brengt meer duidelijkheid: "Maar dit had niet moeten gebeuren"

    Reconstructie van moord op 68-jarige vrouw in Wetteren brengt meer duidelijkheid: "Maar dit had niet moeten gebeuren"

  • Parket en politie houden reconstructie van moord op Christiane Van der Haeghen in Wetteren

    Parket en politie houden reconstructie van moord op Christiane Van der Haeghen in Wetteren

  • Eendracht Aalst Lede verliest carnavalsmatch: "Wetteren de 3 punten, wij 3 dagen carnaval"

    Eendracht Aalst Lede verliest carnavalsmatch: "Wetteren de 3 punten, wij 3 dagen carnaval"

  • Wetteren verpest carnavalsfeestje van Eendracht Aalst Lede met duidelijke 0-3 overwinning

    Wetteren verpest carnavalsfeestje van Eendracht Aalst Lede met duidelijke 0-3 overwinning