Atleten Blijdorp bereiden zich voor in Lebbeke op deelname aan de Special Oympics

Atleten Blijdorp bereiden zich voor in Lebbeke op deelname aan de Special Oympics

Atleten Blijdorp bereiden zich voor in Lebbeke op deelname aan de Special Oympics

In de sporthal van Lebbeke werd vandaag een grote trainingsdag georganiseerd voor de Special Olympics. Dat zijn de jaarlijkse spelen voor mensen met een verstandelijke beperking. Die vinden volgende maand plaats in La Louvière. Wij volgden de atleten van Blijdorp bij hun trainingen voor het badminton en voor de 25 en 50 meter zwemmen.

Gerelateerd nieuws

  • Stormloop bij carwash in Lebbeke na passage van saharazand: "Gevaarlijk voor krassen, als het niet tijdig wordt verwijderd"

    Stormloop bij carwash in Lebbeke na passage van saharazand: "Gevaarlijk voor krassen, als het niet tijdig wordt verwijderd"

  • Ruben Verheyden kan zich niet kwalificeren voor finale op WK indoor atletiek, ondanks snelle tijd: "Ik kom net te kort, pijnlijk"

    Ruben Verheyden kan zich niet kwalificeren voor finale op WK indoor atletiek, ondanks snelle tijd: "Ik kom net te kort, pijnlijk"

  • Inbrakenplaag in Lebbeke, minstens acht bestelwagens leeggeroofd: "Alles wijst op een bende"

    Inbrakenplaag in Lebbeke, minstens acht bestelwagens leeggeroofd: "Alles wijst op een bende"

  • Na pleegmoeder van 56 ook meisje van 7 overleden bij tragisch ongeval in Lebbeke

    Na pleegmoeder van 56 ook meisje van 7 overleden bij tragisch ongeval in Lebbeke

  • Vrouw overleden bij ongeval met vrachtwagen in Lebbeke, kind zwaargewond

    Vrouw overleden bij ongeval met vrachtwagen in Lebbeke, kind zwaargewond