3,2 miljoen euro voor school in Ninove

3,2 miljoen euro voor school in Ninove

3,2 miljoen euro voor school in Ninove

De Heilige Harten secundair, een school in Ninove is dat, krijgt van Vlaams minister van Onderwijs Crevits 3,2 miljoen euro. Het geld is bedoeld voor de bouw van een nieuwe school met multifunctionele klas- en vaklokalen, een sportzaal en een technische ruimte. De investering maakt deel uit van het zogenaamde 'Scholen voor morgen'-programma van de Vlaamse overheid en de private sector. De komende jaren worden in Vlaanderen en Brussel nog 200 scholen vernieuwd of gebouwd.

Gerelateerd nieuws

  • Guy D'haeseleer officieel benoemd tot burgemeester van Ninove: "Blij dat het hoofdstuk achter de rug is"

    Guy D'haeseleer officieel benoemd tot burgemeester van Ninove: "Blij dat het hoofdstuk achter de rug is"

  • Met wortelverbranding is ook carnaval Ninove afgelopen: "Een editie om in te kaderen"

    Met wortelverbranding is ook carnaval Ninove afgelopen: "Een editie om in te kaderen"

  • Jaron Sertin LIVE bij burgemeester Guy D'haeseleer: "Een recordeditie, nog nooit zoveel mensen gezien tijdens carnaval"

    Jaron Sertin LIVE bij burgemeester Guy D'haeseleer: "Een recordeditie, nog nooit zoveel mensen gezien tijdens carnaval"

  • Meest beveiligde editie van Ninove carnaval: "Mensen kunnen 24/7 terecht in commissariaat"

    Meest beveiligde editie van Ninove carnaval: "Mensen kunnen 24/7 terecht in commissariaat"

  • Burgemeester Guy D’haeseleer is hét onderwerp in carnavalsstoet: "Hij heeft de verkiezingen gewonnen zonder volmachten: een mirakel!"

    Burgemeester Guy D’haeseleer is hét onderwerp in carnavalsstoet: "Hij heeft de verkiezingen gewonnen zonder volmachten: een mirakel!"