Rode Kruis opent noodopvangcentrum voor 120 asielzoekers in Beveren

Rode Kruis opent noodopvangcentrum voor 120 asielzoekers in Beveren

Rode Kruis opent noodopvangcentrum voor 120 asielzoekers in Beveren

Als alles volgens plan verloopt, gaat er nog voor het einde van dit jaar een nieuw opvangcentrum voor asielzoekers open in Beveren. Dat komt in het voormalige gebouw van de belastingsdienst, vlakbij het station. In het centrum zal er plaats zijn voor 120 asielzoekers en de uitbating ervan komt in handen van het Rode Kruis. De komst van het centrum is een gevolg van een beslissing van Fedasil, het federaal agentschap voor de opvang van asielzoekers. De gemeente Beveren stond voor een voldongen feit.

Gerelateerd nieuws

  • Meisje van 18 wordt achtervolgd en klemgereden in Beveren, politie neemt zaak serieus: "Hij ging met voertuig op het fietspad staan"

    Meisje van 18 wordt achtervolgd en klemgereden in Beveren, politie neemt zaak serieus: "Hij ging met voertuig op het fietspad staan"

  • SK Beveren wint van Luik dankzij beste eerste helft van het seizoen: "Dit Beveren wil je zien"

    SK Beveren wint van Luik dankzij beste eerste helft van het seizoen: "Dit Beveren wil je zien"

  • SK Beveren en supporters brengen eerbetoon aan overleden meisje Shania (1,5)

    SK Beveren en supporters brengen eerbetoon aan overleden meisje Shania (1,5)

  • Showtex uit Zwijndrecht over dreigende handelsoorlog met VS: "Er is ongerustheid in de markt"

    Showtex uit Zwijndrecht over dreigende handelsoorlog met VS: "Er is ongerustheid in de markt"

  • Boerenbond vraagt uitwerking van PFAS-herstelfonds voor noodlijdende veeboeren in Verdronken Land van Saeftinghe

    Boerenbond vraagt uitwerking van PFAS-herstelfonds voor noodlijdende veeboeren in Verdronken Land van Saeftinghe